Vertux Marshal - професійний ігровий мікрофон, розроблений з урахуванням всіх вимог і побажань геймерів з усього світу.
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vertux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -45 дБ |
| Частота | 20000 Гц |
| Опір | 680 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Вага | 440 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vertux |