Пускозарядний пристрій Promate SparkTank-20 — це потужний бустер з пусковим струмом 1000A/2000A і ємністю 20000 mAh, що стане незамінним помічником для будь-якого автомобіліста. Завдяки своїм функціям, ви зможете легко запустити двигун автомобіля, заряджати свої гаджети та користуватися LED ліхтарем у складних ситуаціях.
Основні характеристики:
Резервний пуск при сівшому акумуляторі 12V: Два режими пускового струму — звичайний 1000А та піковий 2000А, що дозволяють запускати будь-який бензиновий або дизельний двигун.
Li-Ion батарея на 20000 mAh: Цього акумулятора вистачить для "прикурювання" автомобіля 40-60 разів або для зарядки смартфона до 6 разів. Пристрій заряджається за 7 годин за допомогою USB-C кабелю, що входить до комплекту.
Вихід DC 150W: Порт для живлення пристроїв постійного струму, таких як компресор або автомобільний холодильник.
Двосторонній 45W USB-C порт: Підтримує технологію Power Delivery з режимами: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A.
2xUSB-A Quick Charge 3.0 порти: Можуть заряджати акумулятор ємністю 3300 mAh всього за 1 годину. Працюють у трьох режимах: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (max 18W).
8W LED ліхтар: Оснащений трьома режимами роботи — стандартний, SOS і стробоскоп. Світловий потік становить 280 люменів, що робить його ідеальним для перевірки поломки в темряві.
Багаторівнева система захисту: Захищає пристрій та підключені гаджети від стрибків напруги, короткого замикання, критично низького рівня заряду, перегріву та зворотної полярності.
LCD дисплей 3.2”: Відображає рівень заряду у відсотках, режим роботи, активний порт та споживану потужність.
Зручний кейс: З жорстким каркасом для зберігання та транспортування пускозарядного пристрою та всіх його складових.
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.986 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Promate |
| 5000mAh | 20 000 mAh |