Ugreen — провідний міжнародний бренд, заснований у 2004 році, що спеціалізується на професійних аудіо- та відеопродуктах, мультимедійних конвертерах і рішеннях для підключення. Спочатку компанія пропонувала OEM/ODM послуги для відомих світових брендів, а з 2006 року сфокусувалась на розробці та дизайні власних продуктів відповідно до потреб ринку. Інженери Ugreen постійно вдосконалюють якість звуку та відео, впроваджуючи інновації.
За понад 9 років діяльності Ugreen здобув високу репутацію завдяки комплексному підходу до розвитку відділів R&D, дизайну, виробництва та маркетингу. Команда компанії уважно відслідковує ринкові тенденції і зосереджена на постійному покращенні сервісу та продуктів.
Ugreen суворо контролює якість на всіх етапах виробництва, дотримуючись оригінального дизайну та строків, а також виконує соціальні зобов’язання. Всі продукти виготовлені із сировини, що відповідає стандарту RoHS, що сприяє зменшенню впливу на довкілля.
Компанія прагне розвивати взаємовигідні партнерські стосунки з досвідченими торговими представниками, які можуть забезпечити найкращий сервіс і просування продукції Ugreen на локальному ринку.
Характеристики
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Гонконг |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 66 Вт |
| Потужність | 66 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Ugreen |