Миша Logitech M330 Black (910-004909) – це бездротова миша серії Silent Plus, яка дозволяє виконувати роботу в звичайному темпі, не заважаючи оточуючим. Завдяки високому рівню шумозаглушення (більше 90%) ви отримуєте звичний відгук без звуку клацання, що робить її ідеальним вибором для офісної роботи або домашнього використання.
Основні характеристики:
Легкість у використанні: Високоякісна накладка на нижній панелі миші забезпечує плавне ковзання по поверхні робочого столу, що дозволяє легко переміщати курсор.
Почніть нове життя без докучливих клацань – ваші рідні та друзі будуть вам вдячні за тиху роботу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 91 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Logitech |