Універсальний мережевий зарядний пристрій XO L91 — це надійний та потужний зарядник, який має один вихідний порт USB-C з максимальною потужністю 25 Вт. Цей адаптер підтримує сучасні стандарти швидкої зарядки Power Delivery (PD) та Programmable Power Supply (PPS), що робить його ідеальним вибором для зарядки більшості сучасних гаджетів, таких як смартфони, планшети та ноутбуки.
Основні характеристики:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | XO |