Мережевий зарядний пристрій XO L140 35W White
Універсальний мережевий зарядний пристрій XO L140 – це потужне і надійне рішення для зарядки сучасних гаджетів, яке має два порти USB-C з підтримкою Programmable Power Supply (PPS) і Power Delivery (PD). Зарядний пристрій забезпечує потужність до 33Вт, що дозволяє швидко заряджати ваші пристрої.
Основні особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | XO |