Повербанк УМБ Promate Titan-30 30000 mAh Black (titan-30.black)
Повербанк Titan-30 є топовою моделлю популярної лінійки повербанків від бренду Promate. З ємністю 30 000 мАг, він може заряджати ваш смартфон до 12 разів або планшет до 6 разів. Цей пристрій оснащений трьома портами для заряджання та підтримує технології Power Delivery і Quick Charge 3.0, що робить його ідеальним супутником для активних користувачів.

Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 24 місяці
Дивіться наш огляд на Повербанк УМБ Promate Titan-30 30000 mAh Black та дізнайтеся про його ключові функції, особливості та враження від використання.
Замовляй та отримуй замовлення у відділенні Нова пошта, Rozetka, також доступна відправка Укрпоштою. Післяплата, безпечна Prom оплата 💳
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Вихідна напруга | 30 В |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 30 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вага | 528 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Promate |
| 5000mAh | 30 000 mAh |