Мережевий зарядний пристрій Promate 18W (biplug-qc3.eu-bk)
Мережевий зарядний пристрій BiPlug-QC3 від Promate – це компактний і потужний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати два пристрої одночасно завдяки двом USB-A портам з сумарною потужністю 18W. Підтримка технології Quick Charge 3.0 забезпечує швидку та ефективну зарядку ваших гаджетів.
Основні особливості:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Promate |