Wi-Fi роутер ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) — мощный двухдиапазонный игровой маршрутизатор стандарта Wi-Fi 6, обеспечивающий скорость передачи данных до 3000 Мбит/с. Благодаря технологии OFDMA и каналам шириной 160 МГц средняя пропускная способность увеличивается в 4 раза, что гарантирует стабильное подключение даже при большом количестве одновременно подключенных устройств.
ASUS TUF Gaming AX3000 V2 оснащён двумя гигабитными портами и одним портом 2,5 Гбит/с для максимально быстрого проводного подключения. Режим Open NAT позволяет легко и быстро настроить переадресацию портов всего за 3 шага — что особенно важно для комфортной онлайн-игры.
Поддержка технологии ASUS AiMesh даёт возможность объединить несколько совместимых маршрутизаторов ASUS в единую mesh-сеть, обеспечивая надёжное покрытие Wi-Fi по всему дому без зон со слабым сигналом.
Этот роутер создан для долгосрочной эксплуатации и проходит строгие тесты, что гарантирует высокую надёжность и стабильность работы даже в самых интенсивных условиях использования.
Основные преимущества:
Маршрутизатор TUF Gaming AX3000 V2 гарантує стабільне й швидке з’єднання з використанням бездротового та дротового інтерфейсу в домашній мережі з великою кількістю пристроїв: ноутбуків, смартфонів, ігрових приставок, пристроїв класу «інтернет речей» тощо.

Завдяки технологіям OFDMA, BSS і MU-MIMO стандарт Wi-Fi 6 забезпечує зростання швидкості передачі даних у бездротовій мережі, а також середньої пропускної здатності. Він ідеально підходить для мереж із великою кількістю різних пристроїв Wi-Fi, як-от ноутбуки, смартфони та розумні домашні пристрої.
* Швидкість маршрутизатора стандарту Wi-Fi 6 з антеною конфігурацією 2X2 при використанні каналів 160 МГц в діапазоні 5 ГГц порівнюється зі швидкістю маршрутизатора стандарту Wi-Fi 5 з аналогічною антеною конфігурацією при використанні каналів 80 МГц.

TUF Gaming AX3000 V2 може забезпечити інтернет-підключення з пропускною спроможністю до 2 Гбіт/с завдяки наявності WAN-порту 2,5 Гбіт/с та можливості об’єднання двох окремих каналів по 1 Гбіт/с кожен, підключених до портів LAN1 і LAN2.*
*Об'єднання каналів (802.3ad) вимагає підтримки стандарту клієнтським пристроєм.

TUF Gaming AX3000 V2 може похвалитися широким покриттям бездротової мережі. Цьому сприяє технологія OFDMA, реалізована в стандарті Wi-Fi 6, конфігурація антен MIMO 2x2 (чотири канали на передачу, чотири канали на прийом), а також технологія формування діаграми спрямованості (beamforming) для покращення зв’язку з кожним окремим пристроєм.

Кожного разу, коли вам буде потрібно розширити покриття бездротової мережі або впровадити в ній нові функції, просто додайте ще один AiMesh-сумісний маршрутизатор.

TUF Gaming AX3000 V2 розроблений для бездоганного функціонування мережі Wi-Fi. Продумане розташування вентиляційних отворів і радіатор охолодження сприяють стабільній роботі пристрою, а фіксовані антени та металеві захисні кожухи збільшують його довговічність.

TUF Gaming AX3000 V2 пропонує геймерам різні функції, оптимізовані для різних типів ігор.

Адаптуйте налаштування мережі до поточних потреб і прискорюйтесь у найважливіших завданнях.

Функція VPN Fusion дозволяє використовувати звичайне інтернет-з’єднання паралельно з VPN-тунелями без будь-яких втрат з точки зору швидкості передачі даних. Отже, навіть якщо іншим користувачам мережі потрібно використовувати VPN, ви все одно зможете насолоджуватися максимальними ігровими швидкостями.

Інформаційна безпека стає все більш важливим аспектом мереж, у міру того як до них підключається все більше пристроїв, особливо таких, які не володіють убудованими антивірусними засобами. У маршрутизаторі TUF Gaming AX3000 V2 реалізовано систему захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, у якій підтримуються новітній протокол безпеки WPA3 й розширені функції батьківського контролю. Ви зможете легко контролювати все, що відбувається в мережі за допомогою зручної програми на мобільному пристрої.

Характеристики Wi-Fi роутера ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00):
Примечание: Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без предварительного уведомления.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11ax |
| Скорость соединения | 3000 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 1 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | Проводной |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 4 шт |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Поддержка MU-MIMO | Да |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 212 В |
| Длина | 256 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Высота | 186 мм |
| Вес | 547 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Asus |