Wi-Fi роутер ASUS RT-AX1800U – двухдиапазонный маршрутизатор стандарта Wi-Fi 6 (802.11ax), обеспечивающий высокоскоростное подключение с передачей данных до 1201 Мбит/с в диапазоне 5 ГГц и до 574 Мбит/с в диапазоне 2,4 ГГц. Общая пропускная способность достигает 1800 Мбит/с, что гарантирует стабильное и быстрое соединение для множества устройств одновременно.
Устройство поддерживает современные технологии MU-MIMO и OFDMA, которые повышают эффективность работы сети, распределяя каналы для одновременного подключения нескольких пользователей без потери скорости. Встроенная система безопасности ASUS AiProtection на базе Trend Micro защищает домашнюю сеть от вирусов и кибератак.
RT-AX1800U поддерживает резервное подключение через 3G/4G-модем, что обеспечивает непрерывный доступ в интернет при проблемах с основным подключением. Кроме того, роутер совместим с технологией ASUS AiMesh, которая позволяет создавать масштабируемые mesh-сети для равномерного покрытия большой площади дома.
Основные преимущества:
У міру збільшення кількості підключених до Інтернету пристроїв можливостей теперішнього стандарту Wi-Fi стає недостатньо. Орієнтовані на майбутнє технології, втілені в новітньому стандарті Wi-Fi 6 (802.11ax), покращують ефективність, швидкість роботи й покриття бездротової мережі Wi-Fi, а також допомагають зменшити енергоспоживання підключених до неї пристроїв. Його переваги неодмінно оцінить кожен користувач.
* Щоб максимально розкрити можливості стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax), необхідно використовувати сумісні з ним пристрої.

RT-AX1800U – це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор з антенною конфігурацією 2х2. Використовуючи широкі канали зв’язку (80 МГц) і квадратурну модуляцію 1024-QAM, він здатний забезпечити загальну швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi на рівні 1800 Мбіт/с: 547 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц. Таким чином, ця модель у 1,5 раза швидше, ніж дводіапазонні маршрутизатори стандарту 802.11ac з аналогічною антеною конфігурацією.

Революційне поєднання технологій OFDMA і MU-MIMO, реалізованих у стандарті Wi-Fi 802.11ax, забезпечує збільшену пропускну здатність і більш ефективне її використання в разі бездротових мереж із високим завантаженням. У рамках попередньої версії Wi-Fi (802.11ac) кожен мережевий канал міг використовуватися клієнтськими пристроями лише по черзі. На відміну від цієї неефективної схеми, технологія OFDMA, що є частиною стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax), пропонує поділ кожного каналу на підканали меншого розміру, що дозволяє об'єднувати й передавати одночасно сигнали від великої кількості клієнтських пристроїв тим самим знижуючи латентність при обміні даними через мережу Wi-Fi.

За безпеку від зовнішніх атак і збереження конфіденційних даних в RT-AX1800U відповідає технологія ASUS AiProtection, розроблена спільно з компанією Trend Micro. Вона забезпечує захист всіх підключених до домашньої мережі цифрових пристроїв, зокрема тих, які не володіють власними антивірусними системами (наприклад, пристрої класу «інтернет речей»).

Бездротовий маршрутизаторRT-AX1800Uзазвичай, забезпечує надійне покриття мережі Wi-Fi у кожному куточку будинку або квартири. Однак на якість з’єднання впливає велика кількість факторів, як-от: розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Технологія AiMesh дозволяє об'єднати декілька маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. При цьому, купуючи новий маршрутизатор не доведеться викидати старий! У рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами і автоматичне перемикання між пристроями. AiMesh – це надійність мережі Wi-Fi.

RT-AX1800U наділений одним WAN-портом і трьома LAN-портами стандарту Gigabit Ethernet, а також портом USB 2.0*, тому ви зможете перетворити його на центральний елемент інфраструктури свого цифрового будинку, підключивши відразу декілька пристроїв, наприклад «розумний» телевізор, ігрову консоль, NAS тощо.

Графічний інтерфейс ASUSWRT полегшує налаштування маршрутизатора та адміністрування мережі. З його допомогою можна швидко задати параметри Інтернет-з’єднання або переглянути стан локальної мережі.
*Фактична швидкість передачі даних і зона покриття мережі Wi-Fi змінюється в залежності від різних факторів, включаючи обсяг мережевого трафіку, наявність фізичних перешкод на шляху проходження бездротового сигналу тощо.

Характеристики Wi-Fi роутера ASUS RT-AX1800U
Примечание: Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без предварительного уведомления.
Идеальный выбор для дома и офиса, где необходим высокоскоростной, надежный и безопасный беспроводной интернет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Стандарт соединения | 802.11ax |
| Скорость соединения | 1800 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 3 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 3 шт |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 1201 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Поддержка MU-MIMO | Да |
| Функция Power Bank | Нет |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 12 В |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Высота | 45 мм |
| Вес | 346 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Стандарт 802.11ax | 802.11ax |
| Бренд | Asus |