Wi-Fi роутер Xiaomi Mi Router 4A White (DVB4230GL) — современный двухдиапазонный маршрутизатор от известного китайского бренда Xiaomi. Устройство поддерживает одновременное подключение до 64 устройств, что делает его отличным выбором для дома или офиса с большим количеством гаджетов.
Мощный процессор MT7628DA обеспечивает высокую производительность и стабильную работу даже под большой нагрузкой, позволяя без перебоев смотреть онлайн-фильмы, сериалы и наслаждаться онлайн-играми без задержек. Четыре внешние антенны гарантируют равномерное покрытие и стабильный Wi-Fi сигнал по всему помещению.
Удобное фирменное приложение Xiaomi позволяет быстро настраивать роутер и управлять параметрами работы с любого смартфона. Тонкий белый корпус в минималистичном стиле гармонично впишется в любой интерьер. На задней панели расположены порты WAN и LAN для подключения проводных устройств.
Mi WiFi Router 4A Global - чудовий вибір для організації домашньої бездротової мережі WiFi, з його допомогою ви зможете дивитися потокове відео, грати в вимогливі ігри і вести прямі трансляції з різних пристроїв. Завдяки підтримці сучасного стандарту бездротового зв'язку 802.11ac роутер працює в двох частотних діапазонах зі швидкістю передачі даних до 1167 Мбіт/сек.

Функція Smart Connect усуває плутанину при підключенні до різних частот. Роутер встановлює одну назву мережі для двох діапазонів, що спрощує перепідключення пристрою при переміщенні по дому або при зміні завдання.

Mi WiFi Router 4A Global одночасно працює в двох діапазонах і забезпечує відмінну якість бездротового з'єднання. Для виконання таких повсякденних завдань, як перевірка пошти, спілкування в чатах і соціальних мережах, достатньо можливостей частоти 2.4 ГГц. Для завдань з високою пропускною здатністю (перегляд потокового HD відео, онлайн - трансляції, вимогливі ігри) використовується частота 5 ГГц. Частотний діапазон 2,4 ГГц має велику площу покриття і кращу прохідність крізь стіни. Пристрої на частоті 5 ГГц відчувають менше перешкод, а швидкість в цьому діапазоні помітно вище.

Завдяки наявності чотирьох зовнішніх антен Mi WiFi Router 4A Global підтримує стабільно високу швидкість з'єднання на значній відстані. Збільшена зона покриття дозволяє вільно підключатися і використовувати ресурси мережі Wi-Fi в будь-якій точці будинку або офісу.

64 Мб пам'яті забезпечують більше можливостей для безпечного з'єднання і стабільно швидкої передачі даних. Одночасно до роутера можуть підключитися десятки пристроїв, щоб повноцінно користуватися ресурсами мережі

Два вбудованих чіпи PA і LNA допомагають поліпшити чутливість прийому сигналу і збільшують зону охоплення. З роутером Mi WiFi Router 4A Global ви зможете користуватися бездротовою мережею наіть на значному віддаленні.

Роутер Mi WiFi Router 4A Global швидко виявляє новий пристрій Xiaomi і підключає його до домашнього додатка. При зміні пароля в додатку Xiaomi роутер автоматично синхронізується з пристроями, підключеним до системи "розумний будинок" і дозволяє здійснювати повний контроль і управління їх роботою.

Діапазон частот 5 ГГц підтримує алгоритм корекції помилок LDPC, який покращує захист від перешкод в каналі передачі даних, а також значно збільшує площу покриття і підвищує ефективність передачі даних.

Ви можете обмежити доступ пристроїв ваших дітей до неблагонадійних сайтів і стежити за дитячою активністю в мережі з можливістю повного блокування, а також встановлювати обмеження швидкості для кожного пристрою.

Характеристики Wi-Fi роутера Xiaomi Mi Router 4A White (DVB4230GL)
Производитель:
Код производителя:
Режимы работы:
Тип подключения WAN:
Wi-Fi:
Антенна:
Интерфейсы:
Защита информации:
Физические параметры:
Гарантия:
Примечание: Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без предварительного уведомления.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11ac |
| Скорость соединения | 867 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 2 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 1 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество USB-портов | 0 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Проводной |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 2 шт |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11ac |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Длина | 188 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 10 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Xiaomi |