Wi-Fi роутер Mercusys MR60X – двухдиапазонный маршрутизатор стандарта Wi-Fi 6 (802.11ax), который обеспечивает высокую скорость и стабильное беспроводное подключение для вашего дома. Поддержка технологий MU-MIMO и OFDMA позволяет одновременно подключать множество устройств без потери скорости и качества сигнала. Общая скорость передачи данных достигает 1500 Мбит/с: 300 Мбит/с на частоте 2,4 ГГц и 1201 Мбит/с на 5 ГГц, что идеально подходит для онлайн-игр, потокового видео в высоком качестве и быстрых загрузок.
Четыре внешние антенны с высоким коэффициентом усиления обеспечивают надежное покрытие Wi-Fi по всему дому. Технология Beamforming направляет сигнал непосредственно на подключённые устройства, повышая стабильность соединения даже на большом расстоянии.
Роутер оснащён новейшим протоколом шифрования WPA3, который гарантирует высокий уровень безопасности вашей сети и защиту личных данных от несанкционированного доступа. Технология Target Wake Time снижает энергопотребление подключённых устройств, продлевая время работы их аккумуляторов. Smart Connect автоматически объединяет диапазоны 2,4 ГГц и 5 ГГц в одну сеть, помогая устройствам подключаться к лучшему сигналу.
Mercusys MR60X – отличный выбор для современных домашних сетей, которые ценят скорость, надёжность и безопасность Wi-Fi соединения.
Маршрутизатор AX1500 Wi-Fi 6 MR60X

У найновішому стандарті Wi-Fi 6 реалізовано передову технологію, розроблену для забезпечення одночасного стабільного з'єднання, розширення радіусу дії Wi-Fi і надійної підтримки швидкої передачі даних, задовольняючи попит на високопродуктивний бездротовий зв'язок.

Поєднуючи 1024-QAM і довгий символ OFDM, MR60X забезпечує гігабітну швидкість до 1500 Мбіт/с для всіх ваших пристроїв Wi-Fi – 1201 Мбіт/с на 5 ГГц і 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц. Грайте онлайн, дивіться відео 4K і запускайте все до найвищих налаштувань без затримок†

Wi-Fi 6 також покращує пропускну здатність мережі, щоб краще задовольняти підвищений попит на домашні мережі. За допомогою MU-MIMO та OFDMA MR60X передає дані на кілька пристроїв одночасно, досягаючи до 4× більшої ємності, що значно підвищує ефективність передачі даних ваших пристроїв і пропускну здатність усієї вашої мережі за тих самих умов.§


Чотири потужні антени з високим коефіцієнтом посилення, озброєні передовими бездротовими технологіями, забезпечують потужний сигнал по всьому будинку. Beamforming виявляє підключені пристрої та концентрує потужність бездротового сигналу на них, роблячи ваші з'єднання більш стабільними.

Найновіший стандарт безпеки WPA3 забезпечує покращений комплексний захист Wi-Fi для захисту ваших пристроїв та особистої інформації від атак "брутфорс".△
Захист від атак "брутфорс"
Запобігає атакам із підбором пароля та забезпечує надійний захист, навіть якщо ви використовуєте слабкий пароль
Ваші дані в безпеці
Підтримка прямої секретності запобігає відстеженню будь-яких захоплених даних, навіть якщо зломщик скомпроментує секретні ключі сесії
Розширена безпека шифрування
128-бітне шифрування, яке вважається логічно незламним, створює активний захист від загроз безпеці та зловмисників

BSS Color позначає частинки даних з різних точок доступу, що допомагає мінімізувати перешкоди сигналу від ваших сусідів для підвищення ефективності передачі.‡

Target Wake Time зменшує енергоспоживання ваших мобільних пристроїв та IoT-пристроїв під час передачі даних, щоб подовжити термін служби акумулятора.‡

Оснащений Wi-Fi 6 нового покоління, як 5 ГГц, так і 2,4 ГГц оновлені до останнього покоління. Smart Connect об'єднує діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц в єдиний SSID Wi-Fi і допомагає вашим пристроям інтелектуально вибирати найкращий доступний діапазон із сильнішим сигналом і вищою швидкістю. Завдяки цьому ваші пристрої завжди працюють оптимально, коли ви ходите по дому.

Не потребуючи технічних знань і не читаючи інструкції зі встановлення заздалегідь, просто дотримуйтесь підказок на екрані за допомогою програми MERCUSYS, щоб налаштувати маршрутизатор за лічені хвилини. Додаток MERCUSYS допоможе вам налаштувати та керувати Wi-Fi вдома або поза ним за допомогою пристроїв iOS або Android.


Характеристики Mercusys MR60X
Характеристики и комплектация могут изменяться производителем без предварительного уведомления.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11ax |
| Скорость соединения | 1500 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 2 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 2 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 2 шт |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Функция Power Bank | Нет |
| Цвет | Черный |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Высота | 4 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Стандарт 802.11ax | 802.11ax |