Автомобильный пуско-зарядный прибор Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter 1000 A 12000 mAh (CRJS03-01) — это мощный бустер, который позволяет забыть о проблемах с аккумулятором автомобиля. Этот прибор быстро запускает автомобиль, долго держит заряд и имеет дополнительные функции для повышения безопасности.
Основные особенности:
Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter — портативна батарея, яку можна використовувати як стартер для автомобіля та пауербанк. Ємність акумулятора літієвого типу становить 12 000 mAh, що дає відчутний запас енергії для експлуатації. Тестування на Toyota Crown Royal показало, що одного заряду вистачає на 50 запусків за 0.3 с.

Модель використовує негайну подачу пікового струму до 1000 А, завдяки чому пуск акумулятора автомобіля відбувається менш ніж за секунду. При цьому осередки будуть захищені від надмірного впливу струму. Вибухонебезпечні елементи конструкції ізольовані, щоб уникнути аварійних ситуацій.

Пристрій здатний запустити навіть досить старі акумулятори з великим зносом. Універсальність приладу підтверджується також тим, що працювати можна як з бензиновими двигунами 12 V / 6 л, так і з дизельними 12 V / 3.5 л.

Завдяки батареям великої ємності й низькому струму споживання енергії в режимі очікування становить лише 0.05 мА. Батарея може довго не втрачати свій ресурс: навіть якщо ви її не підзаряджали протягом року, у неї залишиться 85 % заряду. Залишок енергії можна переглянути на дисплеї пристрою.

Пусковий пристрій комфортно застосовувати навіть в темну пору доби. Вбудований світлодіодний ліхтар, крім звичайного, має ще режим SOS та «попередження».

Производитель: Baseus
Код производителя: CRJS03-01
Емкость элемента питания: 12000 мАч
Встроенный ЖК экран: Да
Тип питания: Питание от аккумулятора
Дополнительные функции устройства: Пиковый ток: 1000A
Основной цвет: Черный
Размер: 163 x 83 x 36,5 мм
Вес: 0.47 кг
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter — это надежный помощник для водителей, который обеспечивает безопасность и комфорт во время поездок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Напряжение зарядки | 14 В |
| Ток заряда | 1000 А |
| Емкость аккумулятора | 12000 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 163 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 0.47 кг |