Маршрутизатор Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX23 AX1800: Дводіапазонный Wi-Fi 6 для вашего дома
Wi-Fi роутер TP-Link Archer AX23 – это дводіапазонный Wi-Fi 6 роутер, который обеспечивает скорость до 1,8 Гбит/с, что позволяет наслаждаться плавными трансляциями, быстрыми загрузками и онлайн-играми без задержек. Благодаря передовым технологиям, Archer AX23 станет идеальным решением для активного использования интернета в вашем доме.
AX1800 Дводіапазонний Wi-Fi 6 роутер
Archer AX23



Останнє покоління Wi-Fi - це висока швидкість, знижені затримки і збільшена продуктивність, щоб до вашої мережі можна було підключити ще більше пристроїв.

Завантажуйте HD-фільми через Wi-Fi за 10 секунд. 1024-QAM підвищує ефективність кодування на 25%, а покращена швидкість модуляції збільшує швидкість передачі даних на 11%. Все це збільшує пропускну здатність та дозволяє виконувати ресурсомісткі завдання відразу на декількох пристроях.


Насолоджуйтесь плавними онлайн-іграми та відеотрансляціями одночасно - OFDMA підвищує якість Wi-Fi, дозволяючи кільком клієнтам використовувати один діапазон, що зменшує затримки та нестабільність з'єднання §.

Чотири потужні зовнішні антени забезпечать Wi-Fi сигнал у всьому будинку, а технологія Beamforming направить концентрований сигнал в напрямку підключених пристроїв, що особливо корисно, коли вони далеко.

OneMesh — це простий спосіб створення Mesh-мережі з єдиним ім'ям Wi-Fi для безшовного покриття у всьому будинку. Просто підключіть підсилювач OneMesh до роутера OneMesh і вам більше не доведеться шукати стабільне підключення.

WPA3 — це новітній протокол безпеки, що забезпечує підвищений захист Wi-Fi мережі, зокрема, захист Wi-Fi пароля і захист від брутфорс-атак *.

У інтернет-провайдерів часто відрізняються типи підключення і TP-Link знає про це. Саме тому Archer AX23 підтримує п'ять типів підключення, включаючи найбільш популярні - L2TP і PPTP.

Archer AX23 можна налаштувати за пару хвилин як через зручний додаток Tether (для пристроїв на Android і iOS), так і через веб-інтерфейс.

Захистіть дітей від непристойного контенту і встановіть час, протягом якого діти можуть користуватися інтернетом, щоб він не відволікав їх від навчання та сну.

Отримуйте повідомлення про нові підключені пристрої і блокуйте для них доступ до мережі, якщо вони здаються вам підозрілими.

Втомилися оновлювати прошивку самостійно? Оновлення по повітрю дозволить оновити прошивку одним натисканням в панелі управління. Увімкніть автоматичне оновлення за розкладом, щоб у вас завжди були новітні функції і засоби захисту.


Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
Wi-Fi роутер TP-Link Archer AX23 – это современный дводіапазонный роутер, который поддерживает стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) и обеспечивает скорость передачи данных до 1800 Мбит/с. Это устройство идеально подходит для тех, кто активно использует интернет для просмотра потокового видео, онлайн-игр и работы с большими объемами данных.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11ax |
| Скорость соединения | 1800 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Gigabit Ethernet |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 4 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество USB-портов | 0 |
| Состояние | Новое |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 4 шт |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 1800 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Функция Power Bank | Нет |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 410 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TP-Link |
| Стандарт 802.11ax | 802.11ax |