Микрофон Fifine K669B USB Black
Микрофон Fifine K669B — это конденсаторный микрофон с проводным способом подключения, который обеспечивает высокое качество звука. Он совместим с различными платформами, такими как Mac, Windows и PlayStation, а благодаря USB-адаптеру может использоваться с iPhone и iPad. Подключение микрофона простое и не требует длительной настройки, что делает его идеальным выбором для быстрого запуска.


Створений бути ідеальним:
Для стріму, для геймінгу, для подкасту, для вокалу/озвучування, для інтервʼю, ASMR.

Конденсаторний студійний мікрофон FIFINE К669 високоякісний пристрій для запису звуку, який перетворює акустичні хвилі на електричний сигнал з неймовірною точністю. Його чутлива мембрана дозволяє захоплювати найтонші нюанси звуку, роблячи його ідеальним для студійного запису та професійного використання. Завдяки високій чутливості та широкому динамічному діапазону, конденсаторний мікрофон забезпечує чистоту та ясність звучання.

Мікрофон FIFINE K669 використовує кардіоїдну діаграму спрямованості, що робить його односпрямованим. Це означає, що він чутливий лише до звуків, що йдуть з переднього напрямку, і майже ігнорує звуки з боків та ззаду. Такий тип направленості ідеально підходить для сценаріїв, де потрібно зафіксувати звукові джерела з конкретного напрямку, наприклад, вокаліста під час запису пісні або говоріння на подкасті.

На мікрофоні розташована кнопка гучності звука розміщена так, щоб забезпечити максимальний комфорт та зручність. Це дозволяє налаштовувати мікрофон без зайвих зусиль, не відволікаючись від вашої основної діяльності.

Мікрофон FIFINE K669B забезпечує універсальність та зручність завдяки інноваційному підключенню USB Type-C до USB-A. Завдяки Plug&Play технології, ви можете відразу почати використовувати мікрофон після підключення, без додаткових налаштувань або установок драйверів. Це ідеальне рішення для швидкого та ефективного запису в домашніх умовах, студіях або трансляціях.

Мікрофон має зручну підставку у вигляді триноги з протиковзкими наконечниками, які запобігають вібраціям під час запису звуку.

1x USB мікрофон з 175 см USB кабелем
1x Металевий штатив
1x Посібник користувача

Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без предварительного уведомления.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FIFINE |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Универсальный микрофон |
| Тип | Конденсаторный |
| Способ установки/крепления | Настольный |
| Направленность | Однонаправленный |
| Подключение устройства | Проводное |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики | |
| Чувствительность | -34 дБ |
| Частота | 20000 Гц |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Вес | 300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FIFINE |