Маршрутизатор TP-LINK Archer AX55 WiFi6 / AX3000 / 1 Гбит/с / 1 х USB 3.0
Маршрутизатор TP-Link Archer AX55 — это двухдиапазонный гигабитный Wi-Fi 6 роутер, который обеспечивает высокую скорость и стабильное соединение для всех ваших устройств. Благодаря поддержке стандарта Wi-Fi 6, вы сможете одновременно работать в интернете, смотреть потоковое видео и загружать файлы без задержек.
Основные характеристики:
Благодаря удобному приложению Tether, настройка маршрутизатора проходит быстро и без лишних усилий.
AX3000 Двухдиапазонный гигабитный Wi‑Fi 6 роутер Archer AX55




Одночасно насолоджуйтеся плавною грою, потоковою трансляцією відео та прямою трансляцією. OFDMA робить ваш Wi-Fi продуктивнішим, дозволяючи кільком клієнтам використовувати одну смугу одночасно, що зменшує затримки.

За структурою технології Wi-Fi 6 стоять вдосконалений чіпсет Qualcomm і великий обсяг пам’яті. Насолоджуйтеся швидкими з’єднаннями з мінімальною затримкою навіть за великого навантаження на передачу. Кожне натискання на посилання до веб-сайтів та онлайн-відтворення на вашому ноутбуці та телефоні зможе реагувати швидше.

Верхня панель корпусу виконана в оригінальному сучасному дизайні і складається з безлічі отворів, що поліпшують розподіл тепла і дозволяють роутера працювати на повну потужність.

Легко обмінюйтеся файлами між підключеними пристроями, підключивши їх до зовнішнього диска. Ви навіть можете зробити його своїм особистим хмарним сховищем і мати безпечний доступ до нього ззовні*.

Archer AX55 підтримує технологію OneMesh, яка дозволяє створити безшовне покриття і забути про втрати сигналу і затримки при переміщенні.


TP-Link HomeShield — це набір захисних функцій для захисту мережевих даних і збереження конфіденційності.

Найновіший протокол безпеки Wi-Fi, WPA3, надає нові можливості для покращення кібербезпеки в персональних мережах. Більш надійне шифрування в безпеці паролів Wi-Fi і покращений захист від атак грубої сили поєднуються для захисту вашого домашнього Wi-Fi.

Блокуйте неприйнятний вміст для своїх дітей і налаштуйте часовий діапазон для кращих звичок в Інтернеті.

Ваш телефон сповістить вас про підключення нових пристроїв. Відключіть будь-які підозрілі підключення та заблокуйте їх. Це так просто.

Втомилися від оновлення прошивки? Оновлення OTA дозволяють легко оновлювати мікропрограму одним клацанням на панелі керування. Щоб ваша безпека та функції завжди були в актуальному стані, просто ввімкніть автоматичний розклад.

Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без предварительного уведомления.
† Максимальна швидкість бездротового сигналу — це фізичний максимум згідно специфікаціям стандарту IEEE 802.11. Фактична пропускна здатність і покриття бездротової мережі не & nbsp; гарантуються і будуть варіюватися в залежно від умов мережі, обмежень клієнта та факторів навколишнього середовища, включаючи будівельні матеріали, фізичні перешкоди, обсяг і щільність трафіку, а також місце розташування клієнта.
‡ Для використання Wi-Fi 6 (802.11ax), а також OFDMA, HE160 і TWT ці функції також повинні підтримуватися клієнтами. Через нормативних вимог канали шириною 160 МГц на діапазоні 5 ГГц можуть бути недоступні в деяких регіонах / країнах. Фактичний обсяг скороченого функцією Target Wake Time енергоспоживання залежить від умов мережі, обмежень клієнта і факторів навколишнього середовища.
§ У поправці даються визначення стандартизованим модифікаціям фізичного рівня (PHY) IEEE 802.11 і підрівні MAC IEEE 802.11, завдяки яким в сценарії з розміщенням в умовах високої щільності, по крайней мере, в одному з режимів роботи середня пропускна здатність на одну станцію збільшується в чотири рази ( згідно MAC-даними системної точки доступу SAP).
△ HomeShield включає в себе безкоштовний базовий план. За план Pro стягується оплата (детальніше).
* Для використання WPA3 клієнти також повинні підтримувати цей стандарт шифрування.
** Даним роутером можуть не & nbsp; підтримуватися всі обов'язкові функції, затверджені в специфікаціях IEEE 802.11ax.
*** У міру появи нових функцій для доступу до & nbsp; ним може знадобитися оновлення прошивки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11a |
| Скорость соединения | 3000 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 4 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 4 шт |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Поддержка MU-MIMO | Да |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина | 261 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Высота | 41 мм |
| Вес | 500 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TP-Link |