Мережевий зарядний пристрій Promate PowerPort-33 – це компактна зарядка нового покоління, що використовує технологію GaNFast. Завдяки підтримці Power Delivery та Quick Charge 3.0, цей зарядний пристрій стане оптимальним вибором для щоденного використання, адже його потужність у 33 Вт буде достатньою для сучасних Type-C ультрабуків.
Основні особливості:
Дивіться наш огляд на Мережевий зарядний пристрій Promate 33ВТ та дізнайтеся про його ключові функції, особливості та враження від використання
Promate PowerPort-33 – це енергоефективний і компактний зарядний пристрій, який стане незамінним аксесуаром для сучасних гаджетів, забезпечуючи швидку та безпечну зарядку.
Замовляй та отримуй замовлення у відділенні Нова пошта, Rozetka, також доступна відправка Укрпоштою. Післяплата, безпечна Prom оплата 💳
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4.5 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Promate |