Мікрофон Razer Seiren V3 Mini Quartz (RZ19-05050200-R3M1) — це компактний USB-мікрофон, який поєднує в собі високу якість та максимальну зручність у використанні. Він є ідеальним варіантом для запису подкастів, стримінгу та участі в захопливих геймерських змаганнях.
Пристрій оснащений спеціальним конденсаторним капсюлем, а вражаюча чутливість мікрофона дозволяє вловлювати більше деталей, що забезпечує відтворення вашого голосу з надзвичайною чіткістю та якістю, особливо на високих частотах.
Мікрофон пригнічує кімнатні шуми, забезпечуючи краще фокусування на вашому голосі та уникнення завад під час запису або трансляції.
Керувати роботою Razer Seiren V3 Mini надзвичайно легко. Просто торкніться верхньої частини мікрофона, щоб вимкнути або увімкнути звук. Світлодіодний індикатор стану дозволяє вам легко визначити, чи активований мікрофон.
Мікрофонна стійка має можливість нахилу та вбудований амортизатор для поглинання шуму, що забезпечує чистий звук навіть при випадкових ударах або рухах.
Щоб почати роботу пристрою, просто підключіть мікрофон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, і він одразу ж буде готовий до використання. Немає потреби в додатковому програмному забезпеченні або драйверах. Він працює з популярними програмами, такими як Discord, OBS Studio та XSplit.
За допомогою програмного забезпечення Razer Synapse ви можете налаштувати різні параметри мікрофона, включаючи освітлення, семплування, бітрейт та інші налаштування зручним способом.
Дополнительные характеристики:
Суперкардиоидная диаграмма направленности.
Сенсорная панель отключения звука со светодиодным индикатором состояния.
Частота дискретизации: 96 кГц.
Битрейт: 24.
Конденсаторный капсюль 14 мм.
Цвет: Розовый
Количество в упаковке, шт: 1
Страна регистрации бренда: США
Гарантия: 12 месяцев
Страна-производитель товара: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для підкастів |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Суперкардіоїдна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -36 дБ |
| Частота | 110 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Razer |