Promate ProMic-1 — універсальний настільний мікрофон, який прекрасно підійде для домашнього та офісного використання.
Особливості:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -42 дБ |
| Частота | 16000 Гц |
| Опір | 2200 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Довжина шнура | 1.35 м |
| Вага | 183 г |