Домашняя Mesh Wi-Fi система TP-Link Deco E4 – это инновационное сетевое решение, состоящее из нескольких модулей, которые работают вместе, создавая бесперебойную Wi-Fi сеть с покрытием по всему дому. Благодаря технологии Mesh, вы можете забыть о "мертвых зонах" и наслаждаться стабильным сигналом в каждой комнате, даже на больших площадях.

Deco забезпечує потужний Wi-Fi в кожному кутку вашого будинку. Використовуйте швидке і стабільне з'єднання на площі до 260 кв.м. (2 пристрої). Завдяки можливості дротового та бездротового підключення пристрої Deco працюють як єдине ціле, створюючи максимально швидке та безшовне Wi-Fi з’єднання. Необхідне більше покриття мережі? Просто додайте ще один модуль Deco.

Пристрої Deco разом утворюють єдину Wi-Fi мережу. Ваш смартфон або планшет буде автоматично підключатися до Deco на найбільшій швидкості в будь-якій точці вашого будинку, забезпечуючи безперервне з'єднання.


Гнучкий і багатофункціональний Deco E4 підтримує різні функції, завдяки яким пристрій можна використовувати в якості роутера або точки доступу. Просто виберіть режим, відповідний вашим потребам, і відчуйте максимальну гнучкість Wi-Fi.




Основные характеристики:
Технические характеристики:
Преимущества:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11ac |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | MESH система |
| Класс устройства | Портативный |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество LAN портов | 1 шт |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Антенны WI-FI | Внутренние |
| Цвет | Белый |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Применение | Внутренняя |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Высота | 19 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TP-Link |
| - | |
| Кількість компонентів системи: | 2 |