Миша Promate Samo Wireless/Bluetooth Black (samo.black)
Відкрийте для себе ергономічну бездротову мишу Promate Samo, яка поєднує в собі стильний дизайн та максимальну функціональність. Ця миша забезпечує зручне керування, пропонуючи до 70 годин роботи на одному заряді батареї. Завдяки двом варіантам підключення — Bluetooth та USB-A, вона стане ідеальним вибором для щоденного використання вдома чи в офісі.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Promate |