Універсальний мережевий зарядний пристрій XO L99 має 1 вихід USB-A потужністью 12Вт
Інтелектуальний контролер зарядного пристрою PWM обере оптимальний режим роботи для пристрою, що заряджається.
Блок живлення виготовлений з вогнетривкого матеріалу ABC.
Має вбудовані захисні технології для захисту ваших пристроїв від перепадів напруги, короткого замикання, перегріву і перезарядження.
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність (Max), Вт | 12 |
| Вихідна напруга | 5.0V / 2.4A |
| Кільксть USB-портів | 1 |
| Роз'єм виходу | USB Type-А |
| Технологія швидкої зарядки | Fast Charge |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Розміри, мм | 75 х 37 х 22.5 |
| Вага, г | 30 |
| Основний колір | Білий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип разъема | USB |
| Выходная мощность | 12 Вт |
| Мощность | 12 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | XO |