TP-LINK TL-WR841N - Wi-Fi роутер N300
Швидкість до 300 Мбіт/с - ідеальне рішення для додатків, чутливих до переривання. TP-LINK TL-WR841N забезпечує високу швидкість бездротового з'єднання, що робить його ідеальним для перегляду HD відео, онлайн-ігор та завантаження великих файлів. Роутер сумісний зі стандартами IEEE 802.11 b/g/n.
Основні характеристики:
Проста настройка та використання завдяки інтуїтивно зрозумілому веб-інтерфейсу та додатку Tether, що дозволяє керувати мережею з будь-якого пристрою.

TP-Link TL-WR841N - це високошвидкісне рішення, сумісне зі стандартами IEEE 802.11 b/g/n. TL-WR841N дає користувачам продуктивність бездротового з'єднання зі швидкістю до 300 Мбіт/с, що може задовольнити такі домашні мережеві потреби, як перегляд потокового HD відео, онлайн-ігри та завантаження великих файлів.

Перетворює існуючу дротову мережу
в бездротову.

Збільшуйте існуюче покриття бездротової мережі
в своїй кімнаті.

Підключайтеся до мережі провайдера по бездротовій мережі
в необхідних вам зонах без дротового зв'язку.

Налаштуйте TL-WR841N за лічені хвилини завдяки інтуїтивно зрозумілому веб-інтерфейсу і потужному додатку Tether. Також Tether дозволить вам керувати своїми мережевими налаштуваннями включно з батьківським контролем і контролем доступу з будь-якого пристрою Android або iOS.

Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11 a |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Портативний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | TP-Link |