Автомобільний зарядний пристрій Promate VolTrip-Duo
Заряджай два гаджети одночасно на сумарній потужності 17W з автомобільним зарядним пристроєм VolTrip-Duo від Promate. Завдяки компактному розміру та лаконічному дизайну, цей зарядний пристрій відмінно впишеться в інтер'єр вашого автомобіля.
Особливості:
Технічні характеристики:
Цей автомобільний зарядний пристрій Promate VolTrip-Duo стане відмінним рішенням для заряджання ваших гаджетів під час подорожей, забезпечуючи швидкість, безпеку та зручність у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Promate |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Promate |